.

Holybro Kakute F4 AIO Uçuş Kontrolörü STM32 F405 MCU Entegre PDB HD Kamera Ile RC Drones için OSD FPV Quadcopter Çerçeve DIY

Holybro Kakute F4 AIO Uçuş Kontrolörü STM32 F405 MCU Entegre PDB HD Kamera Ile RC Drones için OSD FPV Quadcopter Çerçeve DIY

80.00
₺ 40.00 -50 %

Ürün figürü
Stokta


The Holybro Kakute F4 All-In-One uçuş kontrol multicopter oluşturmak için kolaylaştırır. bu entegre uçuş kontrol (FC), güç dağıtım panosu (PDB), ve on-screen display (OSD) bir. The Kakute F4 AIO tel kadar ' ın düzeni kolaylaştırır diğer bileşenleri multicopter tutarken inşa temiz ve düzenli.açıklama : marka : Holybroürün adı : F4 AIO V1.3 Uçuş Kontrol MCU : STM32 F405 RGT6 32-bit işlemci IMU : ICM20689 (SPI) USB VCP Sürücü (tüm Uart'lar aynı anda kullanılabilir; USB almaz bir UART)3 donanım UART'LAR (UART1, 3,6)128 Mbit Blackbox günlüğü için Dataflash çipboyut : 35x43x7mm (yükseklik içinde USB içerir)montaj delikleri : Standart 30.5mm kare delik merkezineağırlık : 7gözellikleri : Cleanflight Betaflight ve destekler.Betaflight OSD. Pid değiştirmek, ortak yapılandırma parametreleri ayarlamak, ve değişim video verici kanal ve güç seviyesi, tüm senin kullanarak verici sopa ve gözlük.yumuşak-montaj inşa. IMU (" gyro ") çip bu gemide titreşim izole köpük üzerine monte edilir. bu yumuşak monte gerek var demektir yönetim kurulu kendisi.yeni yüksek performanslı/düşük gürültü/yüksek hassasiyet IMU. ICM20689 6-axis gyro ve ivmeölçer ile. 32 k Hz kadar çalıştırabilirsiniz.2 O Z. bakır PCB 120 A maksimum sürekli akım kadar izin verir.adanmış bootloader için düğme kolay firmware yanıp.düşük profilli tasarımı bile çok kompakt çerçeveleri sığar.giriş gerilimi 7 v için 42 v. güç yönetim kurulu doğrudan uçuş paketi, kadar 6 S (" YARASA " pad üzerinde sadece).otomatik voltaj izleme. çalıştırmak için gerek ayrı bir gerilim izleme için v Bat tel; the Kakute F4 AIO monitörler gerilim doğrudan aküden güç kurşun.filtreli gerilim çıkışı için temiz, gürültü-ücretsiz video. On-board regülatörleri çıkış 1.5 amper kadar az 5 v ve 3.3 v kadar az 200 m A güç gibi çevre birimleri için alıcı, video verici, FPV kamera, veya LED şerit.kolay geçiş-through BLHeli ESC yükseltme destekler ve yapılandırma.
paket içeriği : 1 x F4 AIO V1.3 uçuş kontrol1 x FFC * 13 x köpük
dönüş :
öğe Doa (Dead Varış), Alıcılar 14 Gün içinde iade Edebilirsiniz, Biz Yerini alacak bu ile yeni öğe DOA madde aldıktan sonra. Lütfen bize Ulaşın Önce geri öğeyi gönderdi garanti :
tüm öğe, Temel 3 Ay Satıcılar Garanti ile Birlikte Gelir, içinde kusurlu madde 3 ay, biz ekstra Şarj withour değiştirilmesi teklif (kargo ücreti dahil) Arızalı Aldıktan Sonra öğe.
3 Ay sonra Arızalı öğe, Alıcılar hala geri göndermek, biz ulaşın tedarikçiler veya Fabrikada için Garanti. Alıcılar Nakliye ücreti ödemek Gerekebilir yeniden Için değiştirilen öğe.

Ürün verisi

kullanım:
Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Marka Adı:
Topacc
malzeme:
Kompozit Malzeme
RC Parçaları & Aksesuarları:
Radyo Sistemleri
Model Numarası:
Holybro Kakute F4 AIO Flight Controller
Teknik parametreler:
değeri 10
Araç Tipi için:
helikopterler
aracı Malzemeleri:
Flight Controller
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar:
Flight Controller
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme:
Flight Controller
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler:
Flight Controller