.

D'Addario EJ32/EJ33 Halk Naylon Gitar Dizeleri, top End, naylon Tizler

D&39;Addario EJ32/EJ33 Halk Naylon Gitar Dizeleri, top End, naylon Tizler

₺ 18.99

Ürün figürü
Stokta

-19.99/piece -11.99/piece -7.99/piece -25.99/piece -9.99/pair açıklama EJ32 Halk Naylon dizeleri özelliği gümüş yara kontrabaslar, siyah naylon tizler, ve D'Addario topu biter gitar ve çeşitli karşılamak için dize değişen seçenekleri.
D'Addario Halk Naylon strings yüksek kalite ile naylon inşa edilir ve bir top end her dize üzerinde kolaylaştırmak için klasik veya çelik dize akustik gitar üzerinde kolay kurulum, istenirse.
siyah Naylon Tizlerher dize topu-biter gitar çeşitli karşılamak için, kolay dize değiştirmegümüş Yara kontrabaslarçevre dostu, korozyona dayanıklı ambalaj için dizeleri olan her zaman tazeyapılan yüksek kalite ve performans için ABDaçıklama EJ33 Halk Naylon dizeleri özelliği 80/20 bronz kontrabaslar, temizle naylon tizler, ve D'Addario topu biter gitar ve çeşitli karşılamak için dize değişen seçenekleri.
D'Addario Halk Naylon strings yüksek kalite ile naylon inşa edilir ve bir top end her dize üzerinde kolaylaştırmak için klasik veya çelik dize akustik gitar üzerinde kolay kurulum, istenirse.
temizle Naylon Tizlerher dize topu-biter gitar çeşitli karşılamak için, kolay dize değiştirme80/20 bronz kontrabaslarçevre dostu, korozyona dayanıklı ambalaj için dizeleri olan her zaman tazeyapılan yüksek kalite ve performans için ABDtüm bizim D'addario Dizeleri 100% otantik vardır. her set D'addario dizeleri gelmek için benzersiz kod D'addario üzerinde gerçek veya sahte olup olmadığını kontrol Gerçek Oyna webpage. bu benzersiz ise kod arkasında mantık kontrol edildikten Play Real sistemi üzerinde birçok zaman, sahte olduğunu.  biz bunu kontrol etmenizi öneririz. Aliexpress bana izin vermez post bağlantı, ama sen google tarafından kolayca bulabilirsiniz.  eğer hala soru var, sen D'addario ile temasa playreal [at] daddario.com

Ürün verisi

renk:
EJ32, EJ33
Model Numarası:
EJ32 EJ33
tip:
Dizeler
Marka Adı:
D’Addario