.

2 adet H3 100 W Beyaz Işık Süper Parlak Car HOD Xenon Halojen Lamba Oto Ön Far Başkanı Işık Sis lamba Ampul

2 adet H3 100 W Beyaz Işık Süper Parlak Car HOD Xenon Halojen Lamba Oto Ön Far Başkanı Işık Sis lamba Ampul

8.95
₺ 6.71 -25 %

Ürün figürü
Stokta

açıklamaözellikleri :
-100% fit orijinal araba (HID-Xenon can otobüs sorunu olacak)
-yeni teknoloji DAMACANA ampuller 3 kat daha parlak yapar halojen ampuller
-yüksek ışık akısı avantajı vardır, yüksek parlaklık, uzun ömürlü, düşük yakıt tüketimi
-İyi odak yoğunluğu ve uzun mesafe aydınlatıcı
-Güvenli ve Kolay yolu Gece Saat Görünürlüğünü artırır
-Ampuller Dahil bir Yüksek Voltajlı Koşum Güvenle Ampul Watt Artırmak içinişık Rengi : Beyazgüç : 100 Wuygulamalar : Otomatik Far, sis Işık Xenon Işık Tipi : Tek Xenon Işıkvoltaj : DC 12 Vrenk Sıcaklığı : 6000 Kuygulanabilir Lamba Pozisyonu : Dış işıklarsoket Tipi : H3 DAMACANA nedir :
-DAMACANA araba aydınlatma için ampul bir yeni stil. bu bir sıradan halojen ampul yerine ampul xenon gazı ile doldurulmuş. Xenon gaz ampul uzun ömür ve çok parlak yapar.
-şekil lambası HOD bir tür, geleneksel özelliklerini eşleşen lambaları. bu büyük ölçüde artırır yoğunlaşma aydınlatma. zeytin şekli vücut çok daha büyük silindirik şekli Halojen lamba, hangi daha iyi geliştirmek için gereken dolaşımını karşılayan yüksek renk sıcaklığı ve sabit ışık. ayrıca, DAMACANA ışık sahibi ile süper penetrasyon yeteneği sağlayabilir tam gün aydınlatma daha iyi bir vizyon etkisi olursa olsun yağmurlu ya da karlı günlerde, gündüz veya gece zaman.
-HID-Xenon HOD için yerini tutamaz, çünkü HID-Xenon yüksek parlaklık için modifiye edilebilir, ama zayıf odak yoğunluğu Işık akısı ile düşük olduğunu. sonuç olarak etkileyen değildir hangi sürücü ve karşı sürücü görünümü güvenlik gereksinimleri için uyunkurulum :
-kes pil kablo koşum-fişi çıkarın blub arkasına bağlanır.
-dikkatle ampul çıkarın, lens dokunmayın.
-ampul takın tersten hangi ampul çıkarıldı.
-fincan tutturmak veya bahar ampul tutmak olduğunu.
-ampul-Yeniden Bağlanma arkasında koşum fiş pil kablosu.paket şunlardır2 x H3 HOD Far Ampüller BIZ Söz : 1. hi-tech gelen Tüm ürünler marka yeni fabrika doğrudan. bu yüzden toptan fiyata bunları satabilirsiniz. 2. dışarı sevk Önce ürünleri, biz bunu test edecek ve bir çift yapmak kontrol, yani biz ürün kalitesini sağlamak olabilir. 3. tüm ürünler 1 yıl garanti ile garanti onarım için hangi, iade veya değiştirme. eğer ürünlerimiz ile herhangi kullanarak sorunu veya yetersiz, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz, biz samimiyet ile sorunları danışın. yani bizim dükkanda alışveriş yapmak için emin lütfen.

Ürün verisi

soket tipi:
H3
Marka Adı:
movflax
gerilim:
12V
ışık kaynağı:
Ksenon
renk Sıcaklığı:
6000K
vat miktarı:
100W
öğe Türü:
Işık Kaynak
Model Number:
LVC_CLT_60W
Light Color:
Xenon Light Type: