.

Beyaz 0.96 IIC I2C 128X64 OLED LCD Ekran Modülü/M32/AVR/51

Beyaz 0.96 IIC I2C 128X64 OLED LCD Ekran Modülü/M32/AVR/51

3.71
₺ 3.49 -6 %

Ürün figürü
Stokta

               OLED nedir?
OLED (Organik Işık-Emitng Diyot) bir oluşan bir öz ışık-emitng teknolojisi ince, mul-katmanlı organik film bir anot ve katot arasına yerleştirilir. In için contra LCD teknolojisi, OLED bir arka gerektirmez. OLED yüksek applicaon potenal sahiptir görüntüler ve neredeyse her türlü için sonraki için ulmate teknolojisi olarak kabul edilir generaon of düz panel görüntüler.
Nasıl OLED Işık Yayarlar?
OLEDs temel ructure tutarlılık organik malzemeler arasındaki posioned katot ve anot, elektrikli conducve şeffaf İndiyum n oluşan Oksit (ITO). organik malzemeler oluşturmak mul-katmanlı ince film, Delik Transporng içeren Katmanlı (HTL), emisyon Katmanlı (EML) ve Elektron Transporng Katmanlı (ETL). uygulayarak uygun elektrik gerilim, delikler ve elektronlar EML enjekte edilir gelen anot ve katot, respecvely. EML içinde delikler ve elektronlar birleştirmek excitons oluşturmak için, hangi sonra electroluminescence oluşur. transfer malzeme, emisyon katmanlı malzeme ve elektrot önemli faktörlerdir tercihi OLED bileşenleri kalitesini belirlemek.
özellikleri :
hiçbir arka ekran birim olabilir öz-aydınlık
LED renk : sarı ve mavi
yüksek resoluon : 128*64
görüş açısı : > 160 °
Ultra-düşük güç consumpon : tam ekran yaktı 0.08 W, 0.06 W normal tam ekran Çince karakter ekran
geniş voltaj desteği : herhangi olmadan modificaon, doğrudan 3 V ~ 5 V DC destekler
çalışma sıcaklığı : -30 ~ 70
modül hacmi (cömert) : 27.0 MM * 27.0 MM * 4.1 MM
asgari doluluk yeryüzünde IO portu ekran : IIC/I2 C communicaon, sürece iki IO portu götürmek mümkün olacak!
sürücü IC : SSD1306
hiçbir yazı : sözüne modulo yazılımı ile
     BIZ ÖDENEN ÖĞELERI VEYA PARA IADESI ALABILIRSINIZ SÖZ. ABD için : e-paket tarafından Göndermek.diğer ülkelere : Sipariş fazla 25 $, ücretsiz takip numarası sağlamak. sipariş az 25 $, cuomer bir takip numarası almak için 3 $ ödeme yapabilirsiniz.  biz çin'de bigge bulunan elektronik pazarı HQB (Shenzhen), Speciali ICs over 10 yıl içinde, biz uzun vadeli iş relaonships eablish etmeye. gerçek cevher büyük ock ICs ile, 100% olarak tarif.fiyat olması, kaliteli. almo alabilirsiniz her şeyi lowe fiyat * HIT anda TÜM FIYAT, 14 gün NO-QUEION-DÖNÜŞ    GÜVEN ILE SATıN LÜTFEN     YENI, KALITELI, ORIJINAL PAKETI BÜYÜK CEVHER VE LOWE FIYAT NO-QUEION-REFUND, BÜYÜK QUANTY IÇIN, DAHA IYI FIYAT TEKLIF,ORIJINAL AMBALAJ (BANT MAKARA/TÜP/TEPSI) biz uzmanlaşmak elektronik bileşenler. ICs, kapasitörler, diyotlar, Resiors,led'ler, Transiors, ve böylece. MARKA : ALTERA,,/PILIPS, ASTAR, MAXIM/DALLAS,MGK,/BB, INTERSIL, XILINX. ve benzeri.özellikle Sert Parçaları Bulmak.biz sadece satmak YENI,ORIJINAL parçalar. güven ile satın lütfen. biz teklif NO-QUEION-REFUND.           GERIBILDIRIM  biz posive geribildirim takdir. biz her zaman bizim hizmet olmak bizim cuomers deneyin. yani eğerkarınca queion var, IMMEDIATEDLY BIZIMLE IRTIBATA GEÇMEKTE tereddüt ETMEYİN LÜTFEN,biz yardım sunmak için her zaman burada. ÖDEME :   biz tercih.

Ürün verisi

tip:
voltaj Regülatörü
durum:
yeni
Type:
IC/MODULE
Model:
DIP/SOP
MPN:
NG
Quantity:
1000