.

3 w Lazer 1 W/3 W/5 W Mor Işık UV Lazer Oyma Makinesi

3 w Lazer 1 W/3 W/5 W Mor Işık UV Lazer Oyma Makinesi

₺ 11285.00

Ürün figürü
Stokta

ürün Tanıtımı : Yongmao Lazer UV lazer soğuk aydınlatabiliriz kaynağı olduğunu. kısa dalga boyu ile UV lazer, odak, küçük nokta, etkileyen biraz ısı ile coldprocess aittir, iyi ışın kalitesi, bunu elde edebilirsiniz aşırı ince işaretleme. Çoğu malzeme emebilir ultraviyole lazer, yaygın uygulanan industrials; çok az ısı ile etkileyen alanı, bu ısı etkisi var olmaz, orada hiçbir yanan sorunu, kirlilik içermeyen, toksik olmayan, yüksek markalama hızı, yüksek verimlilik, makine performansı istikrarlı, düşük güç tüketimi. ürün uygulama : (1) bu yaygınelektronik bileşenler, pil şarj, elektrikli tel, bilgisayar aksesuarları, cep telefonu aksesuarları(cep telefonu ekranı, LCD ekran) ve iletişim ürünleri.
(2) Otomobil vemotosiklet yedek parça, oto cam, enstrüman cihaz, optik cihaz, havacılık, askeri sanayi ürünleri, donanımmakineleri, araçları, ölçme araçları, kesme aletleri, sıhhi tesisat.
(3)ilaç, gıda, içecek ve kozmetiksanayi.
(4) Cam, kristal ürünler, sanatları ve yüzey ve iç ince film aşındırma, seramik kesme veya gravür, saatler ve saatler ve gözlük.
(5) Bu üzerinde işaretlenmiş olabilirpolimer malzeme, metal ve metal olmayan malzemelerin çoğunluğuyüzey işleme ve kaplama için film işleme, ışık geçirgen polimer malzemeler, plastik, vb,.   UV lazer işaretleme makinesi ayrıntıları : örnek gösterisi : ana Özellikleri : (1) iki katına intravenöz tekniği Benimseyen frekans lazer büyük ölçüde istikrarı geliştirmek vardır. lazer boşluğu üzerinde tasarım optimizasyonu bir dizi yöntemi benimser, temel olarak ışın kalitesi sağlayacak şekilde modu.
(2) makine alır355nm pompalanan mor ışıklazer cihazı ışık kaynağı olarak. dar darbe genişliği ve sevgi katkıda küçük ısı tepe güç oluşturmak. yüksek tepe güç olduğunu, uyarlanması geniş bir malzeme yelpazesi olduğunu. bu bazı nispeten sert malzeme mükemmel baskı uygulamak.
(3)yüksek darbe istikrar, yani daha iyi darbe lazer oyma etkisi aynı üretir tutarlılık, bu yüzden çok hassas işaretleme için uygun. yüksek darbe tekrarlama frekansı hızlı işaretleme ve yüksek üretim verimliliği ihtiyacını karşılar.
(4) Yüksek fotoelektrik dönüşüm verimliliği veuzun hizmet ömrü.
(5) Otomatik bir döner tabla (isteğe bağlı öğe), uygun besleme, hızlı hızlı, yüksek verimlilik.
(6) işareti olduğunuçevre koruma, Ro HS standart uyun.
(7) içinde tasarlanan logolar ve grafikler destekleyebilir DXF formatında gelen Oto-CAD, PLT, BMF, AI, JPG, vb.
(8) işaretleyebilirsiniztarih, barkod ve iki boyutlu kodotomatik olarak.
(9)üstün performans, iyi bir istikrar, yüksek dönüşüm oranı ve düşük enerji tüketimi. teknik Parametreler : lazer tipi UV Lazertepki süresi0.8 m/slazer güç2-5 Wgravür alanı100 × 100mmoptik mazer dalgaboyu355nmmarkalama hızı0-12000 mm/snyerini hassas± 003mmsıfırlama doğruluğu± 003mmçalışma gerilimi AC220 V ± 10%. 50-60 HZçalışma sıcaklığı0-45 °Cçalışma nemi5-95%Minimum karakter İngilizce1 × 1mm Comunication arayüzüWindows 7/8/10soğutma modusu soğutmamakine boyutu1200*600*1320mmmakine ağırlığı150 KGambalaj boyutu1300*700*1420mmambalaj ile ağırlık140 KG     sertifikalar : detaylar parçaları gösterisi : singapur Dalgaboyu F-teta objektif bu var çok iyi lazer ışını şeffaf oranı, az lazer ışını kaybı, diğer marka lens daha uzun ömür RFH UV Lazer Kaynağı geniş bir işletim selectivty dalga boyları, ultra-düşük genlik gürültü, yüksek stabilite ve ultra-uzun ömür boyu.

Ürün verisi

Model Numarası:
LMT5000
CNC veya Değil:
cnc
durum:
yeni
Laser Type:
UV
Laser Power:
3 Watt
Default Working Area:
110*110mm
Pulse Frequency:
20-160KHz
Line Speed:
12,000mm/s
Positioning Accuracy:
0.02mm
Line Width:
0.001mm
Expected MTBF:
100,000hours
Cooling:
Chiller
Wavelength:
355nm